Darmowa lekcja

Szanowni Państwo,

dziękujemy za zainteresowanie ofertą kursów językowych dla firm w Krämer Language Academy. Z przyjemnością potwierdzamy otrzymanie Państwa zgłoszenia na spotkanie online, które pozwoli Państwu lepiej poznać nasze programy nauczania.

Wkrótce otrzymają Państwo szczegółowy e-mail z informacjami o dacie i godzinie spotkania oraz linkiem. Prosimy o sprawdzanie skrzynki odbiorczej oraz folderu ze spamem, aby upewnić się, że nasza wiadomość dotarła pomyślnie.

Nasze spotkanie będzie okazją do przedstawienia Państwu naszej oferty kursów, metod nauczania oraz odpowiedzi na wszelkie pytania. Jesteśmy przekonani, że nasze indywidualne podejście do potrzeb każdej firmy pozwoli na skonstruowanie idealnego programu językowego dla Państwa zespołu.

W przypadku jakichkolwiek pytań przed otrzymaniem naszego e-maila, zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail: office@kraemeracademy.com lub telefonicznie: +48 602 336 664 Jesteśmy tutaj, aby pomóc!

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyli Państwo Krämer Language Academy, i z niecierpliwością oczekujemy na nasze spotkanie.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Krämer Language Academy

BUSINESS IS NOT ABOUT ONE’S OWN SUCCESS OR FAILURE, BUT HOW SUCCESSFUL WE MAKE OUR PARTNERS.