Darmowa lekcja

KARIERA

KARIERA

Dołącz do naszego dynamicznego zespołu w Krämer Language Academy! Jesteśmy miejscem, w którym Twoja kariera nie tylko zakwitnie, ale również będzie miała szansę na międzynarodowy rozkwit. Szukamy zdeterminowanych i zmotywowanych osób, które są gotowe do długoterminowej współpracy i chcą wspólnie z nami podbijać globalny rynek edukacyjny. Jeśli innowacja i rozwój to Twoje priorytety – przyłącz się do nas!

Plusy bycia częścią Krämer Language Academy

Etyka i Wzajemny Szacunek

Unikamy nieetycznych praktyk, które są niestety powszechne w wielu sektorach. U nas liczy się uczciwość i każdy indywidualny wkład. Wartość, jaką przywiązujemy do Twojej opinii i zaangażowania, jest kluczowym elementem naszej wspólnej drogi do sukcesu w Krämer Language Academy.

Zgrany Zespół

W Krämer Language Academy każda opinia i obserwacja jest cenna. Doceniamy Twój czas i umiejętności, które przyczyniają się do naszego wspólnego sukcesu.

Swoboda Działania

Nie ograniczamy Cię ścisłymi zasadami – w Krämer Language Academy każdy może mieć wpływ na finalny kształt naszych projektów. Nasza hierarchia jest płaska, co oznacza, że Twoje pomysły i rozmowy z zarządem mogą realnie przyczynić się do naszych wspólnych sukcesów.

Szybki Rozwój

Krämer Language Academy dynamicznie się rozwija. Nie znamy pojęcia „puste miejsca” – ciągle dążymy do tego, by rosnąć i rozszerzać nasze horyzonty. Czy jesteś gotowy dołączyć do naszego pełnego energii zespołu?

FEEL GOOD, WORK GREAT

Elastyczność na Pierwszym Miejscu

Twoje życie, Twoje zasady – u nas dostosujesz godziny pracy do osobistego harmonogramu. Oferujemy elastyczność, dzięki której nawet studiując, możesz rozwijać swoją karierę zawodową.

Wiedza bez Granic

 

Rozwijaj się i inspiruj swoich bliskich – oferujemy zniżki na kursy językowe dla Ciebie i Twojej rodziny. Poszerzajcie horyzonty razem, korzystając z atrakcyjnych ofert edukacyjnych w naszej szkole.

 

Stabilność i Rozwój

Zapewniamy nie tylko stałe wynagrodzenie, ale i możliwość zdobycia certyfikatów oraz udziału w niezbędnych szkoleniach – wszystko po to, by wspierać Twój stały rozwój zawodowy.

Wsparcie na Starcie i Nie Tylko

Oferujemy kompleksowe szkolenie i stałą opiekę metodyczną, abyś czuł się pewnie na każdym kroku Twojej ścieżki zawodowej.

Wyzwania i Innowacje

Przygotuj się na pracę pełną wyzwań w firmie, która stawia na innowacyjne rozwiązania w nauczaniu języków.

Inwestycja w Twój Rozwój

Doceniamy Twoje osiągnięcia – najlepsi pracownicy mogą liczyć na finansowanie certyfikatów i specjalistycznych szkoleń.

Zaprojektuj Swój Własny Benefit

Oto coś od nas – jeśli masz pomysł na nietypowy benefit, który zwiększyłby Twoje zadowolenie z pracy, jesteśmy otwarci na nowe propozycje. Może to być cokolwiek, co pomoże Ci się rozwijać, czy to profesjonalnie, czy osobiste.

CZY WIDZISZ SIEBIE W ROLI NA JEDNYM Z REKRUTOWANYCH PRZEZ NAS STANOWISK?

lektor Języka obcego

Niemiecki, angielski, włoski, hiszpański, francuski

Specjalista ds. sprzedaży