Darmowa lekcja

PORADNIK STANAG 6001 (1111)

Current Status
Not Enrolled
Price
59.99
Get Started
lub

Poradnik dla osób przygotowujących się do egzaminu STANAG 1111.

Przed Tobą poradnik dla kandydatów do egzaminu resortowego MON z języka angielskiego zgodnie ze standardami NATO STANAG 6001 na poziomie 1111, składający się z trzech kluczowych części: teoretycznej, leksykalnej i gramatycznej.

Poradnik ten jest dedykowany osobom przygotowującym się do egzaminu na poziomie 1111. W nim znajdziesz istotne informacje dotyczące struktury egzaminu oraz liczne wskazówki i porady, które pomogą Ci zrozumieć i z powodzeniem przystąpić do poszczególnych części testu.

Część teoretyczna poradnika szczegółowo omawia zadania egzaminacyjne dla poziomu 1111, dostarczając Ci potrzebnych narzędzi i wskazówek, które ułatwią Ci sprostanie temu wyzwaniu.

Części leksykalna i gramatyczna są skoncentrowane na elementach wymaganych od Ciebie na tym poziomie, zgodnie z RAMOWYM PROGRAMEM NAUCZANIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO W SIŁACH ZBROJNYCH RP, określanym tutaj jako podstawa programowa dla STANAG 1111.

Dzięki temu poradnikowi zdobędziesz kompletną wiedzę, niezbędną do solidnego przygotowania się do egzaminu i uzyskania pewności, że posiadasz wszystkie potrzebne informacje i narzędzia do osiągnięcia sukcesu.

PORADNIK STANAG 6001

*PRAWA AUTORSKIE
Prosimy pamiętać, że wszystkie materiały kursowe są chronione prawem autorskim na mocy Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U. 2006.90.631 z późn. zm.). Udostępnianie ich osobom trzecim, kopiowanie, dystrybucja czy publiczne odtwarzanie, zarówno w formie fizycznej, jak i elektronicznej, bez naszej wyraźnej pisemnej zgody jest surowo zabronione. Materiały kursu są przeznaczone wyłącznie do użytku prywatnego. Dziękujemy za przestrzeganie tych zasad w trosce o prawa autorskie.
kalendarz